Interjero, eksterjero fotografavimas

Kokybiškos interjero nuotraukos yra labai svarbios kiekvienam dizaineriui, tai yra tarsi jo vizitinė kortelė, kuri klientams padeda įvertinti jo darbą ir paskatinti pasinaudoti jo teikiamomis dizaino paslaugomis. Klysta tie dizaineriai, kurie nusprendžia savo kurtą interjerą įamžinti neprofesionaliomis priemonėmis, o dar blogiau – išmaniuoju telefonu. Prastai parinktas fotografavimo kampas, netinkamas apšvietimas ir blankios ar išsiliejusios nuotraukos nesudomins kliento, o sunkus darbas liks tiesiog neįvertintas.

Mūsų patyrę fotografai puikiai žino, kaip reikia sukomponuoti nuotraukoje atsispindintį vaizdą, kad jis atrodytų patraukliai ir žurnalo puslapyje, ir internetinės svetainės lange, ir jūsų atliktų darbų albume. Ilgametė patirtis ir atsidavimas darbui mums leidžia nuotraukose geriausiai perteikti funkcinių zonų išdėstymą, tinkamai parinkti apšvietimą ir atskleisti jūsų sukurto interjero originalumą bei funkcionalumą. Garantuojame, kad galutinis interjero fotosesijos rezultatas bus informatyvios, patrauklios ir kokybiškos nuotraukos, kuriose puikiai atsispindės interjere parinktų medžiagų grožis, tekstūra ir darna bei jūsų įdėtas darbas.

Nekilnojamojo turto rinka viena konkurencingiausių, todėl dažnai kyla klausimas, kokiu būdu pritraukti ir sudominti potencialius pirkėjus? Atsakymas paprastas – kokybiškomis nuotraukomis. Juk būtent jas pirmiausia pamato potencialus pirkėjas ar nuomininkas ir iš jų sprendžia ar norėtų gyventi tokiame name ar bute. Vakarų šalyse ir Jungtinėse Amerikos Valstijose nekilnojamojo turto nuotraukoms teikiama labai didelė reikšmė, todėl namui ar butui įamžinti, yra kviečiamas profesionalus fotografas. Visgi, Lietuvoje ši praktika dar tik populiarėja. Namų šeimininkai ar brokeriai neturi profesionalios įrangos bei tinkamų įgūdžių, todėl dažnais atvejais nekilnojamojo turto nuotraukos atrodo klaidinančios ir nepatrauklios. Tad, nieko nuostabaus, kad jūsų nekilnojamas turtas praslysta pro potencialių pirkėjų akis.

Mes puikiai suprantame, kad mūsų darbo rezultatas yra didelė dalis jūsų sėkmės, todėl mūsų profesionalūs fotografai visada išsamiai išanalizuoja jūsų būsto planą, interjerą ir tik tada kimba į darbą. Visada siekiame, kad nekilnojamojo turto nuotraukos būtų ne tik kokybiškos, bet ir informatyvios, kad jūsų potencialus klientas lengvai susidarytų bendrą būsto vaizdą. Tinkamai parinktas apšvietimas, fotografavimo kampas ir detalių išryškinimas sukuria itin kokybiškas nuotraukas, kurios nelieka neįvertintos ar nepastebėtos.

Susisiekite su mumis ir visas fotosesijos detales aptarsime kartu. Neleiskite, kad jūsų darbas liktų nepastebėtas!