Gyvūnų fotografavimas

Koks nuotraukų albumas, jei jame nebus ir jūsų keturkojo šeimos nario fotografijų. Kvant fotostudija fotografuoja ne tik žmones, bet ir gyvūnus: vienus arba su jų šeimininkais. Gyvūnų fotosesija skirta visiems, kurie savo augintinį laiko pilnaverčiu šeimos noriu ir nori jį arba su juo įsiamžinti kokybiškose fotografijose. Neslėpsime, tačiau gyvūnų fotosesija yra tikras iššūkis ir fotografui, ir gyvūnui, ir jo šeimininkui. Dažniausiai keturkojai neklaužados yra nedresuoti arba pirmą kartą dalyvaudami fotosesijoje iš baimės ir naujų įspūdžių pamiršta visas komandas. Mes nenorime kelti jūsų augintiniui streso, todėl iš pradžių visada leidžiame gyvūnui apsiprasti prie naujos aplinkos bei žmonių, tik tada, kai gyvūnas atsipalaiduoja, kimbame į darbą.

Mūsų fotografai jau ne vienerius metus fotografuoja gyvūnus, todėl puikiai žino, kad šių fotosesijų metu reikalinga kantrybė ir bendravimas tarp fotografo ir šeimininko, kad keturkojis modelis pajustų pasitikėjimą specialistu. Kita vertus, nuotraukos su gyvūnais yra labai šiltos ir mielos, o fotosesijos procesas sukelia malonias emocijas ir neišdildomus įspūdžius.

Susisiekite su mumis ir visas fotosesijos detales aptarsime kartu. Nepraleiskite progos savo gyvūną įamžinti nuotaikingose nuotraukose!