Apie mus

Kvant – ypač plataus profilio fotostudija, siūlanti profesionalias fotografų paslaugas ir privatiems asmenims, ir verslo sektoriui. Mūsų tikslas sukurti originalias ir kokybiškas nuotraukas, kurios ne tik pateisintų jūsų lūkesčius, bet ir juos pranoktų. Mes puikiai suprantame, kad kiekviena nuotrauka tai ne tik gražus vaizdelis, užfiksuotas fotoobjektyve.

Po kiekviena fotografija slepiasi istorija, unikali asmenybė ir charizma, kurią visa siekiame atskleisti nuotraukose. Įspūdis „kažkur matyta“ mums nepriimtinas, todėl niekada nesiliaujame tobulėti ir ieškoti naujų idėjų, kurios maloniai nustebintų mūsų klientus.

Mūsų komanda – tai ilgametę patirtį turintys fotografai, nestokojantys sumanumo ir išradingumo, mes nuolatos tobuliname savo įgūdžius, ieškome novatoriškų sprendimų ir koja kojon žengiame su nuolatos tobulėjančiomis technologijomis. Būtent dėl to, moderni ir šiuolaikiška Kvant fotostudija gali savo klientams pasiūlyti itin platų fotografijos paslaugų asortimentą, kuris visapusiškai patenkintų jų poreikius.

Mes visada esame pasiruošę padėti, jei norite išreikšti savo individualumą, sukurti patrauklų įmonės ar produktų įvaizdį bei užfiksuoti gražiausias savo gyvenimo akimirkas kokybiškose nuotraukose. Kvant studijoje yra viskas, ko reikia, kad būtų sukurtos aukščiausios kokybės nuotraukos.

KVANT fotostudija – čia gimsta originalumas!

Mūsų komanda

Dainius Stankus

  • Daiktų fotografavimas
  • Žmonių fotografija
  • Interjero fotografavimas